Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky mezi vámi a www.barevnesperky.cz

Objednávka

Prodávající dodává zboží kupujícímu na základě elektronické objednávky a specifikace. Podmínkou platnosti takové objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí. Prodávající je oprávněn žádat od kupujícího ověření objednávky, a to vhodným způsobem - emailem nebo telefonicky. Pokud kupující zjistí chyby ve své objednávce může ty chyby opravit písemnou formou (e-mailem).

Smlouva je uzavřena momentem potvrzení objednávky.

V případě platby bankovním převodem budou kupujícímu ihned po odeslání objednávky zobrazeny podrobné instrukce o platbě (číslo účtu ve tvaru IBAN, variabilní symbol). Tyto instrukce budou také odeslány na Váš e-mail. V případě nedoručení tohoto mailu nás kontaktujte. Objednávka bude odeslána po přijetí platby na náš bankovní účet.

Všechny potvrzené objednávky považujeme za závazné. V případě pokud nedokážeme vybavit Vaši objednávku z důvodu nedostupnosti zboží budete o tom informováni mailem nebo telefonicky. Vyhrazujeme si právo na změnu cen. Kupující platí cenu, která je uvedena v potvrzení objednávky. Vyhrazujeme si právo na prodloužení dodací doby a to v případě, že se vyskytnou nepředvídatelné události. O tomto je však kupující okamžitě informován.

Záruka vrácení peněz

Pokud nebudete s objednaným zbožím spokojeni, můžete ho bez udání důvodu vrátit do 14 dní od přebrání zásilky. Peníze budou vráceny na vámi požadovaný bankovní účet převodem do 14 dnů od doručení vráceného zboží. Vrácené zboží musí být odeslán doporučeně na adresu prodejce, nepoškozené a bez známek použití. Zboží nelze vrátit na dobírku, jakýkoliv takto vrácené zboží nemůžeme akceptovat. Při splnění těchto podmínek bude kupujícímu vrácena finanční částka za vrácené zboží. Při nesplnění některých z výše uvedených podmínek nebudeme schopni akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílatele zpět.

Vyřízení objednávky

www.barevnesperky.cz dodává zboží kupujícímu na základě elektronické objednávky. Podmínkou platnosti každé objednávky je vyplnění povinných údajů při odeslání objednávky. Prodávající je oprávněn žádat od kupujícího ověření objednávky emailem nebo telefonicky.

Dodací podmínky

Zboží zasíláme prostřednictvím Slovenské pošty. Veškerý námi nabízené zboží máme skladem a doručíme Vám jej do tří pracovních dnů. V případě že kupující zadá nesprvávnu adresu dodání bude mu znovu naúčtován poplatek za znovudoručenie (poštovné a balné). Pokud se vyskytnou nepředvídané problémy s doručením budeme Vás informovat e-mailem nebo telefonicky.

Cena zboží

Všechny ceny uvedené na stránkách jsou včetně DPH. Ceny poštovného se řídí platnými ceníky doručovacích společnosti. Hradíte cenu celkem uvedenou v potvrzení objednávky. Provozovatel stránky si vyhrazuje právo na změnu cen. Nejsme plátci DPH.

V ceně není započítáno poštovné a balné. Poštovné účtujeme k ceně zboží podle tarifů a sazebníku Slovenské a České pošty, a.s. (Dobírka, balík). Balné neúčtujeme. Uvedené platí pro odesílání balíků na území Slovenska a Česka. Objednávky do zahraničí vyřizujeme individuálně.

Platební podmínky

  • Platba bankovním převodem (platba předem) - ihned po odeslání Vaší objednávky Vám budou zobrazeny podrobné instrukce jak provést platbu (číslo bankovního účtu ve tvaru IBAN, variabilní symbol). Tyto instrukce budou také odeslány na Vás e-mail. Za zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený ve FIO Bance. Po obdržení platby aktualizujeme stav objednávky a následně zasíláme Vámi objednané zboží.
  • Platba dobírkou (platba při dodání) - peníze za zboží zaplatíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli nebo na poště.
  • Platba přes platební bránu PayPal - před dokočením objednávky budete přesměrováni na platební bránu PayPal kde uskutečníte platbu. Objednávka bude odeslána až po provedení platby.
  • Platba kreditní nebo debetní kartou přes platební bránu PayPal - před dokočením objednávky budete přesměrováni na platební bránu PayPal kde uskutečníte platbu. Objednávka bude odeslána až po provedení platby.

Záruka a reklamace

Záruka začíná běžet dnem převzetí výrobku spotřebitelem. Kupující bere na vědomí, že je povinen prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. V případě, že zboží při převzetí kupujícím neodpovídá kupní smlouvě, je kupující povinen neprodleně o tom uvědomit prodávajícího.

Na veškeré zboží poskytujeme zákonem stanovenou záruční dobu 24 měsíců stejně jako v kamenném obchodě. Prodejce odpovídá za všechny vady výrobku, které má zboží při převzetí kupujícím nebo které se objeví v průběhu záruční doby. Nevztahuje se na vady způsobené nešetrným zacházením nebo mechanickým poškozením. Reklamaci je možné uplatnit poštou.

Náklady na dopravu k nám hradí zákazník, zpět k zákazníkovi hradíme my. K reklamaci je třeba připojit charakter chyby, kopii kupního dokladu a kontakt na Vás. Reklamace vyřizujeme v pracovních dnech přes e-mail, nebo písemně.

Ochrana osobních údajů

Respektujeme Vaše soukromí, vaše osobní údaje chráníme před zneužitím a zaručujeme vám, že je nikdy neposkytneme třetímu subjektu a použijeme je v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Nakládání s takovými informacemi se řídí zákonem č. 52/1998 Z.z. o ochraně osobních údajů v informačních systémech. Registrací bez nákupu automaticky souhlasíte, že můžete být informován o novinkách v našem internetovém obchodě e-mailem nebo telefonicky. Náš internetový obchod si vyhrazuje právo ustoupit od záruky bezpečnosti v případě napadení serveru neznámým pachatelem (hackerem). Pouze v takovém případě neplatí výše uvedená pravidla manipulace s daty.

Obchodní podmínky platí od 23. 11. 2020.

© 2019 - 2024 byJani

Používáme soubory cookie, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek.